W najbliższą niedzielę 19.05.2019 w godzinach 12.00-14.00 w Ełku na Placu św. Jana Pawła II odbędzie pierwszy piknik inicjatywy SOS dla Polskiej Rodziny.
 
Zapraszamy przede wszystkim rodziców z dziećmi, rodziny wielopokoleniowe do wspólnej zabawy i integracji. Na uczestników pikniku będą czekały zabawy, gry, quizy, a także zawody sportowe. Nie zabraknie nagród, muzyki i wspólnego tańca. W ten sposób będziemy chcieli zamanifestować, że Rodzina to wyłącznie związek mężczyzny i kobiety, którego owocem są dzieci – mówi Hubert Grzegorczyk koordynator inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”
 
Piknik SOS dla Polskiej Rodziny w Ełku to odpowiedź na prośby ze strony rodzin, które zgłaszają się do parafii, biur poselskich w tym na Sejm RP prof. dr hab. Karola Karskiego i proszą o działania zmierzające do zatrzymania ekspansji ideologii gender i wszystkich jej konsekwencji. Pan poseł prof. dr hab. Karola Karskiego będzie również obecny podczas pikniku.
 
Przypominamy również, że w niedzielę 19.05. o godz. 19:00 w Domu Kultury we Włoszczowie (ul. Wiśniowa 19) odbędzie się spotkanie inicjatywy SOS dla Polskiej Rodziny, podczas którego poseł na Sejm RP Dominik Tarczyński będzie opowiadał skutkach genderyzmu, które są obecne w krajach tzw. „starej Unii Europejskiej”.