Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu Włoszczowskiego (województwo świętokrzyskie) na spotkanie z posłem na Sejm RP Dominikiem Tarczyńskim oraz z adw. Michałem Skwarzyńskim – Katedra Praw Człowieka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego św. Jana Pawła II,  w ramach inicjatywy „SOS dla Polskiej Rodziny”. Widzimy się 19 maja, o godzinie 15:00, w Domu Kultury we Włoszczowej, ul. Wiśniowa 19

Szczególnie dużo telefonów na numer „SOS dla Polskiej Rodziny” zostało wykonanych z tej części województwa świętokrzyskiego. Dzwonili zarówno parafianie kościołów pw. Wniebowstąpienia Najświętszej Maryi Panny i pw. Józefa Pawłowskiego we Włoszczowie, jak i mieszkańcy gmin Krasocin, Secemin czy Radków. Wielu młodych ludzi, a zwłaszcza rodziców zaniepokojonych jest działaniami genderystów w postaci profanacji naszych symbolów wiary czy próbie seksualizacji ich dzieci w przestrzeni publicznej – mówi Hubert Grzegorczyk koordynator inicjatywy SOS dla Polskiej Rodziny.

„SOS dla Polskiej Rodziny” to odpowiedź na ideologię gender, z jej konsekwencjami. Jest ona ponadpartyjna, katolicka, społeczna, otwarta na wszystkie środowiska chroniące Rodzinę i dzieci. Zainicjowana została przez Rodzinę Radia Maryja i Telewizji Trwam.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w „SOS dla Polskiej Rodziny” poprzez:

– organizację spotkań we własnych miejscowościach,

– zrzeszanie się w grupy i organizacje, które chronią nasze rodziny,

– udział w inicjatywach podejmowanych przez środowiska broniące Rodzin i dzieci,

– kolportaż materiałów, które bronią Rodziny i dzieci.

W spotkaniu we Włoszczowie, 19 maja o godzinie 15:00, wezmą udział poseł na Sejm RP Dominik Tarczyński oraz adw. Michał Skwarzyński – Katedra Praw Człowieka Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego św. Jana Pawła II. To kolejne spotkanie parlamentarzysty, który w ramach „SOS dla Polskiej Rodziny” spotkał się już z mieszkańcami m.in. Miechowa (województwo małopolskie), Chęcin (województwo świętokrzyskie), czy Chojnic (województwo świętokrzyskie).

Zapraszamy serdecznie do Włoszczowa.