W niedzielę 5 maja w lubelskim Domu Akcji Katolickiej przy Parafii pod wezwaniem Świętej Rodziny odbyło się kolejne spotkanie inicjatywy SOS dla Polskiej Rodziny. Wzięli w nim udział posłanki na Sejm RP Elżbieta Kruk i Gabriela Masłowska, Andrzej Jaworski, Przewodniczący Rady Instytutu „Pamięć i Tożsamość” im. św. Jana Pawła II oraz Michał Mulawa, Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Rodzina, moralność i religia są fundamentalnymi tkankami życia społecznego. Współczesna rodzina staje się coraz bardziej zagrożona w obecnych czasach, dlatego potrzebna jest katolicka kontrrewolucja. Dziękuję również za ogromne wsparcie jakie przez cały czas otrzymuję od Państwa. Tak było również dzisiaj – miłe słowa, uśmiechy… Te chwile pozostaną na zawsze w pamięci – napisała po spotkaniu w mediach społecznościowych posłanka na Sejm RP Elżbieta Kruk.

W spotkaniu wzięło udział kilkudziesięciu parafian z kościoła pw. Świętej Rodziny w Lublinie. Wśród nich było wielu młodych ludzi, rodziny, matki i ojcowie, którzy zaniepokojeni są postępującym genderyzmem w Polsce i jego skutkami w postaci wpuszczania LGBT do szkół. Prosili m.in. o to, aby takich inicjatyw, jak dzisiejsza na Lubelszczyźnie, było jak najwięcej.

Przed nami spotkania w kolejnych miejscowościach Polski i regionu lubelskiego. Serdecznie zapraszamy!Brońmy naszych rodzin i dzieci! – odniósł się Michał Mulawa, Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Zachęcamy również do obejrzenia fragmentu Informacji Dnia, w którym poseł na Sejm RP Elżbieta Kruk i Przewodniczący Rady Instytutu „Pamięć i Tożsamość” Andrzej Jaworski podsumowują spotkanie w Lublinie.